| PrivesteCatreCer a întrebat:

Azi am fost la digi sa-mi prelungesc abonamnetul si sa-mi iau un telefon. Am ales un A5 2017, Chestia e ca nu aveau acolo si au dat comanda. Cam in cat timp vine? Sunt din Bucuresti

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Selectezi de aici http://www.rcs-rds.ro/asistenta/puncte-de-prezenta judetul, apoi orasul si ii suni.

| EmanuelKant a răspuns:

De ce nu ai intrebat un reprezentant de la digi?

| PrivesteCatreCer explică (pentru EmanuelKant):

Foarte de ajutor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru PrivesteCatreCer):

Ti a raspuns bine, trebuie sa îi intrebi pe cei de la digi in cit timp i ti dau ei telefonul ca noi nu putem sti, sa nu zici ca te ai razgîndit si vrei alt model de telefon sau?