| Carasin a întrebat:

Salut, TPU.
Care este încărcătorul original al telefonului Orange dive 72?
Va rog răspundeți, nu primesc raspunsuri nici acum, am pus o intrebare acum luni intregi si nu ati raspuns!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cauta un incarcator universal. Ia si telefonul cu tine cand il cumperi, ca sa verifici daca intr-adevar mufa se potriveste si e ceea ce cauti.

| Carasin explică (pentru dannyel86):

Am unu de la Samsung l-am găsit pe la bunica și se încarcă rapid

| Andrewe a răspuns:

Bine atunci iti raspuns eu, ia si tu ce incarcator vrei ca oricum nu conteaza.