| Cristian23B a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei P20 Lite? Functioneaza ok (se mai blocheaza, etc)? Nu am luat niciodata de la Huawei

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Excelente aparate sunt Huawei! Sunt deja la al 3-lea model si sunt super incantata de el!
In plus, fiind telefonul lui Google, se updateaza cu toate noutatile, de pe o zi pe alta in secunde.

| gelu1970 a răspuns (pentru Violleta2022):

Telefonul lui Google?
Eu cred că ar trebui să revizezi ceea ce ai scris.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incepand cu seria p9 incoace Huawei au scos niste telefoane foarte ok. Eu sunt multumit si de p9 si de p20lite ca le am pe ambele in familie.

| gelu1970 a răspuns:

Cumpără mai bine un iphone 5 că in România e de modă. P 20 lite o să fie mai bine cotat atunci când Huawei o să il scoată din producție.