| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Ce parere aveti despre reteaua mobila Vodafone? As vrea sa portez abonamentul de la telekom la Vodafone red 15 (11 euro pe luna daca il fac online)

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu as zice ca Digi este cea mai bună atit la calitatea internetului viteza mare cit si telefonia ai semnal aproape peste tot.

| VoidEternal a răspuns:

E important sa precizezi in ce oras. Chiar si zona.

| Brizbriz a răspuns:

Cea mai buna retea de telefonie din Romania din toate timpurile
DAAAAAR si cea mai scumpa

Gigi in schimb e cea mai ieftina si cu cele mai bune abonamente, insa serviciile mai mananca rahat din cand in cand

la gigi eu dau 2eu cu tva adica 9 lei pe luna si am 200minute si 80G de internet pe luna, la Vodafone cu sub 8eu fara tva nu iei nimic, decat cartele preplatite care sunt 5eu fara tva (aia e optiunea minima, iar fara optiune aia 5 eu te tin 3-4 zile, nu o luna)

| SethRollins a răspuns:

Cea mai buna retea de telefonie mobila din Romania si eu sunt abonat la ei si sunt foarte multumit mai ales de internet, niciodata n-am avut probleme. Da eu zic sa te portezi la Vodafone!

| mihaipopovici a răspuns:

Am intrat pe Chilipirul-Zilei.ro si au vazut ca au reduceri foarte mari! Au o gama variata de produse, produse de calitate si la preturi corecte. Daca vreti vrea-un imobiliar aveti un cod de reducere : CUPON5
LINK SITE : https://bit.ly/3CMcwv5