| CatalinOrzan a întrebat:

Dintre un Samsung Galaxy S2 si un Vonino Ego QS ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Vonino nu te lua dupa aiac are zic ca samsungul e cel mai bun nu e asa. uita0te pe yoda.ro au numai probleme cu s5 care nu se poate repara.plus ca e mai bun vonino.sunt inca la inceput dar eu am si telefon si tableta de la ei si am renuntat la Samsung pentru vonino. funda? iti dau si detalii la ce intereseaza sa fiu un mediator intre cele 2 telefoane

| CatalinOrzan explică (pentru bogboy101):

Putem vorbi te rog in particular? Apropo, mersi de raspuns, ai o funda de la mine.

| bogboy101 a răspuns (pentru CatalinOrzan):

Da-mi mesaj pe privat cu ce vrei sa-ti spun si vbim.

8 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Da cand l-am auzit pe inteligentu ala ca a inceput sa critice Samsung s2 imi venea sa ma dau cu capu de pereti, incepe sa lalaiasca' despre problemele celor de la Samsung cu s5'u.
9/10 oameni ar zice S2, pentru ca e mult mai performant, si daca nu-mi spuneai tu acum de Vonino nici nu cred ca auzeam vreodata in viata mea de ei, nu au nimic original cu care sa impresioneze, vonino un fel de Allview combinat cu Huawei.
Mai bine-ti iei 1 s2 sa-ti mearga 2-3 ani de zile decat sa-ti iei un Vonino sa-ti mearga 2-3 luni si dupa sa-l dai de pamant.

| CatalinOrzan explică (pentru TOOL):

Nicio data nu stii in electronica care piesa tine mai mult. Se poate ca vonino-ul sa nu aiba probleme 5 ani si Samsung-ul sa aiba probleme dupa 1 luna.

| bogboy101 a răspuns (pentru TOOL):

Din cate stiu eu au inceput sa faca reclama la tv de ele.si ce *** cu Samsung? dupa mine iphonele 5s e cel mai bun.nu exista virusi nu se heckareste usor.ca laandroid nu imi place androidul stock bag custom rootat sau mai rau ubuntu.

| piratuu a răspuns:

I-ati Samsung. happy

| rapidistzu a răspuns:

Samsung s2 fratica

| Zyro a răspuns:

Samsung Galaxy S2