| AndreeaSweet13 a întrebat:

gasesc si eu telefoane cu abonament la Orange sub 100-150 lei? cu touchscreen..cam ce telefoane gasesc?

dau funda! happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

De exemplu, dacă alegi un Samsung Galaxy Ace 4 cu abonament "Pantera 25", atunci telefonul este la 0 € ( nu plăteşti nimic pentru telefon ).
Dacă îl iei cu abonament "Cangur 16", atunci telefonul costă 39, 01 €...

Vezi detalii la linkul :
https://www.orange.ro/......laxy-ace-4

Din lista cu telefoanele îţi alegi modelul dorit, dai click pe el, apoi, în pagina nouă care se deschide, ai ( pe dreapta ) o "tastă" portocalie pe care scrie "Alege pret" şi dai click pe ea, apoi se deschide o altă pagină cu preţurile în funcţie de abonament.

O zi frumoasă.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi telefoanele disponibile la abonament şi preţul la linkul oficial :
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane

Toate cele bune.

| AndreeaSweet13 explică (pentru bursuc001):

Cele cu 0 euro inseamna ca nu platesc nimic?

| bursuc001 a răspuns (pentru AndreeaSweet13):

DA, dar preţul acela este, de obicei, la telefoane cu abonament mai scump...

| AndreeaSweet13 explică (pentru bursuc001):

Pai cum adica.fa-ma sa inteleg si eu te rog frumos ca eu nu stiu cum se procedeaza la Orange si cum sunt preturile.dau funda daca ma ajuti promit!

| bursuc001 a răspuns (pentru AndreeaSweet13):

De exemplu, dacă alegi un Samsung Galaxy Ace 4 cu abonament "Pantera 25", atunci telefonul este la 0 € ( nu plăteşti nimic pentru telefon ).
Dacă îl iei cu abonament "Cangur 16", atunci telefonul costă 39, 01 €...

Vezi detalii la linkul :
https://www.orange.ro/......laxy-ace-4

Din lista cu telefoanele îţi alegi modelul dorit, dai click pe el, apoi, în pagina nouă care se deschide, ai ( pe dreapta ) o "tastă" portocalie pe care scrie "Alege pret" şi dai click pe ea, apoi se deschide o altă pagină cu preţurile în funcţie de abonament.

O zi frumoasă.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomand sa faci o simulare de pret direct de aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane. In functie de telefonul dorit, vei putea alege o varianta de abonament.
O zi buna,
Orange Helper

| df45 a răspuns:

Samsung galaxy youg sau Nokia lumia 520