| NuAmNumeLOL a întrebat:

Imi puteti face, va rog, o clasificare a acestor 3 telefoane, Samsung galaxy s2, Samsung galaxy s3 si Samsung galaxy Beam de la cel mai bun la cel mai rau? Dau funda daca imi dati modele de telefoane pana in 2000 de lei cu android!

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

De la cel mai prost la cel mai puternic, Samsung galaxy beam ( are o functie speciala, nu o stiu dar poti sa cauti ), s2 si s3

| AlexBoy88 a răspuns:

Eu detin un Samusung galaxy s3 de 3 luni si pot spune ca telefonul este bestial, nu m-a dezamagit niciodata si plus are si un pret bun.
Are Procesor Quad-Core de 1. 4GHz
1gb ram
Un ecran HD de 4.8 Inch Super amoled
Camera foto de 8 megapixeli
O baterie puternica de 2100 mAh
In concluzie recomand Samsung galaxy s3!

| adybb a răspuns:

Best:Samsung galaxy s3
2.Samsung galaxy s2
3.Samsung galaxy beam
Recomandari:Acer liquid z9 parca asa ii zice, Samsung galaxy note2/s3,Nokia lumia 7 cele mai recomandate. Funda?