| BlackHear7 a întrebat:

In caz ca cineva cumpara la abonament Telekom-(Cosmote) Un telefon..mai exact Samsung S4 apoi mi-l vinde mie pe o suma de bani iar titularul abonamentului da telefonul pierdut eu ce pot patii?

4 răspunsuri:
| Mario15 a răspuns:

Se localizeaza telefonul prin GPS si vine garda si ti-l ia, atat.

| BlackHear7 explică (pentru Mario15):

De unde are dovada ca l-am gasit\furat? laughing)))))))

| Mario15 a răspuns (pentru BlackHear7):

IMEI-ul telefonului. Nu te ia ca l-ai furat sau ceva, dar de luat ti-l ia laughing)

| BlackHear7 explică (pentru Mario15):

E imposibil, am platit pentru el si n-are ce sa faca! happy Am intrebat chiar la Cosmote si mi-a spus ca nu raspunde pentru asta si daca se intampla asta as fii putut si eu sa chem politia si nu pateam nimic big grin