| Th30 a întrebat:

întâmpin și eu o problemă, am un telefon model Xiaomi red mi note 3 pro, astăzi Am actualizat sistemul de operare, iar după această acțiune nu mi de mai conectează la datele mobile( de menționat că sunt în Digi), și chiar nu știu ce să fac

2 răspunsuri:
| IoanaWorld a răspuns:

Si mie mi se intampla. Mergi in meniu, apoi la Setari DIgi (sau ceva de genul acesta, este o aplicatie separata) si apasa pe Configurare Internet

| iulianolaru99 a răspuns:

Ideea e ca odata ce l-ai resetat, au zburat si setarile de internet.Intra la setari>mai multe>retele mobile>puncte de acces si aici iti va da "adaugare puncte de acces" si scrii asa:
Name: Digi Mobil
APN: internet
MCC: 226
MNC: 05
Authentification type: PAP
APN Protocol: IPv4
APN Roaming Protocol: IPv4