| xenonNDR a întrebat:

Intr-o zi m-am connectat pe facebook pe un telefon Vodafone 555 Blue si azi am citit pe internet cum sa ma deconectez. Am Facut Ce A Zis Acolo Dar Problema e ca nu mai am niciun numar de telefon de ce? Sau cum as putea sa le aflu. Precizez ca nu mai arata nici numerele din memoria cartelei. Ce Ar Trebuii sa fac sa il inchid si sa il deschid din nou? Funda Pentru Cel Mai Bun Raspuns.

Răspuns Câştigător
| ingerashyulyana a răspuns:

Inchide telefonul si deshide-l daca nu merge nici asa du-te la un specialist in telefonie mobila si sigur te va ajuta. Sau scoate cartela din telefon si pune-o inapoi. Poate asa merge.