| aLeXsNs a întrebat:

intrebarea mea este : as dori sa-mi iau un telefon iphone 3gs sunt bune etc, alta problma :
- cum imi dau seama daca este bun
-cum imi dau seama daca este iphone 3gs ci nu 3g
-cum imi dau seama daca nu este replica
etc spuneti-m si mie mai multe detalii va rog, eu nu am avut iphone niciodata, si nu as vrea sa-mi iau teapa chiar acum...
[am vazut ca sunt mai multe intrebari de genu, dar nu prea inteleg nimic. infine ] DAU FUNDITA!

2 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Momentan nu prea mai sunt bune pentru aceste vremuri dar daca vrei sa iti iei poti vedea ca este Iphone 3gs in Setari la detalii despre telefon, Replica se poate observa tot la setari deoarece trebuie sa compari setarile acelea cu informatiile telefonului unde le poti gasi pe gsmarena.

| aLeXsNs explică (pentru NopeCheers):

Ok mersi, ar fi mai bun Samsung galaxy s2 decat iphone 3gs?