| Brancardierii a întrebat:

Merita sa achizitionez un Samsung Galaxy Ace Plus de la Resigilate eMag? costa 799 RON dar ce ma intereseaza cel mai tare e daca e sigur sa cumpar de acolo, stiind ca este un site serios etc... la descriere scrie ca : -telefonul este ca nou
-scos din cutie originala si resigilat.
In concluzie, merita sau nu sa il cumpar resigilat de la eMAG... ce ma intereseaza este sa mearga perfect telefonul, daca e putin uzat in exterior sau zgarieturi superficiale nu conteaza.
P.S - spuneti-mi si mie cat tine bateria in Stand-by testata de voi.

1 răspuns:
| club13medicalstuff a răspuns:

Www.eMAG.ro sunt seriosi, deci telefonul chiar daca este resigilat ar trebui sa fie ca nou!