| Brancardierii a întrebat:

Merita sa achizitionez un Samsung Galaxy Ace Plus de la Resigilate eMag? costa 799 RON dar ce ma intereseaza cel mai tare e daca e sigur sa cumpar de acolo, stiind ca este un site serios etc... la descriere scrie ca : -telefonul este ca nou

-scos din cutie originala si resigilat.

In concluzie, merita sau nu sa il cumpar resigilat de la eMAG... ce ma intereseaza este sa mearga perfect telefonul, daca e putin uzat in exterior sau zgarieturi superficiale nu conteaza.

P.S - spuneti-mi si mie cat tine bateria in Stand-by testata de voi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EMAG e bun... ofera si garantie pentru produse resigilate...

| razboinicu2016 a răspuns:

Siteul este foarte bun, de acolo mi-am luat leptopul, aparatul de cafea.In ce priveste telefonul mi-se pare putin cam scump, in comparatie cu altele

| Brancardierii explică:

Am ales acel telefon pentru. dizain, procesor, sistem de operare si camera photo... daca stiti alte telefoane resigilate eMag la acelasi pret doar ca mai bune, spuneti-le.

| vladmitra96 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cauti alt telefon mai bun(tot la mana a 2-a).La 800 ron sunt alte telefoane mult mai bune. Poti cauta pe okazii si ai grija sa fie cu garantie. Daca te intereseaza asa mult galaxy ace plus bateria in stand-by tine cam 500-600 in 2g si 400 in 3g.