| Takizo a întrebat:

Mi-am luat acum 2 luni un Vodafone 858 Smart si am luat o gramada de jocuri de pe android si dupa le-am sters.Si a doua zi cand vreau sa imi iau un joc care are cerinta de a modifica cardul SD (sau nu stiu cum era) imi da eroarea ca nu s-a putut instala in dispozitivul de stocare USB sau in cardul SD. HELP ME PLS FUNDA GARANTAT!

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Păi poate ţi-ai luat prea multe jocuri şi nu mai ai spaţiu, mai şterge din ele, nu e bine să îţi umflii memoria la telefoanele low end. Pentru că tu ai puţin ram şi se miscă blocat după. Dacă nu reuşeşti pune un alt card şi încearcă (dacă mai ai), sau du-te la un centru GSM... oricum nu mai instala toate prostiile!

| Takizo explică (pentru Evolution):

Pai am sters toate jocurile. Am spatiu in telefon de 105 MB

| Evolution a răspuns (pentru Takizo):

Încearcă să schimbi cardul, dacă nu merge, du-te la un GSM şi întreabă acolo happy altceva nu are de la ce să fie