| DanutzuJOB a întrebat:

Mi-am luat un telefon(Samsung chat 335) si am primit un adaptor si nu stiu cum sa-l bag de fapt stiu dar nu-l gasesc deci scrie pe el Samsung microSD adapter si il bag si dupa nu se intampla nimic vreau sa-mi descarc niste melodii pe el si dupa unde il bag in telefon sa-mi pun melodiile deci unde dau sa pun melodiile de pc pe adaptor si unde bag adaptoru in telefon multumesc!

Răspuns Câştigător
| Maryo_Menu_1997 a răspuns:

Mah cardul de memorie (ala mic pe care il bagi in telefon) il bagi in cardul mare iar apoi il bagi in slotul pentru carduri din pc si cand il bagi iti spune pcu doar intrii in My Computer si ai un folder nou (cel al cardului) dupa aceea scoti cardul mic din cel mare si il pui in telefon. Daca nu citeste cardul vezi ca intro parte al cardului mare are un buton sus jos si il dai in partea cealalta (ex:daca e sus il dai jos)

1 răspuns:
| Vamvu_Florian_1999 a răspuns:

Intra in computer si acolo trebuie sa iti apara daca nu add florianfrancezul sa iti explic FUNDA? happy