| sieupeaici1976 a întrebat:

Mi s-a blocat tableta dar o pot deschide dar când vreau sa fac glisarea ca sa o deschid nu funcționează. Pot sa fac și capturi de ecran și arata ora la care nu a mai functionat.

Răspuns Câştigător
| AndreyEuAndrey a răspuns:

Ai buton de restart?
Încearcă sa dai un restart la tableta.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand ii dai oprire, te intreaba daca vrei sa porneasca repede data viitoare (quick start).
Alege "No" (nu), iar tableta va porni data viitoare mai incet, dar va face verificarile necesare si eventualele reparatii posibile.

| Aly112233 a răspuns:

Ar trebuii sa ai pe spatele acesteia un buton de restart cam cat un microfon. Este o gaura mica. baga acolo un varf de ac si aceasta se va restarta. aprinde-o din nou si va merge cu siguranta. Tabletele fac asa destul de des datorita faptului ca aceasta necesita sa fie stinsa cam o data la 2-3 zile maxim. Sper ca te am ajutat

| Andra22222 a răspuns:

Buna.Probabil e doar o defectiune la touch-screen. Incearca sa-i dai reset. Instaleaza-ti niste aplicatii de curatare a virusilor si multe altele.
Bafta.