| biafresh a întrebat:

Nu ma prea pricep la telefoane mobile asa ca intrebarea o sa vi se para cam stupida. Azi mi-a venit o actualizare la software. Am doua intrebari :
1. Ce e ala software la telefon mobil?
2. Ce se va schimba la telefonul meu mobil daca actualizez software-ul?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

1. http://ro.wikipedia.org/wiki/Software
2. De obicei aduce inbunatatiri, si e recomandat sa fie instalat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imbunatateste functionarea telefonului.Instaleaza.

| LTAA a răspuns:

O actualizare Software imbunatateste sistemul telefonului, instaleaz-o!

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

1. Software-ul este sistemul de operare.
2. Daca il actualizezi, telefonul va merge mai bine.
winking

| alexmihay92 a răspuns:

Software este sistemul telefonului cue windowsul la calculator.
Actualizarea software lui va imbunatati functionarea telefonului.
vezi ca l poti strica daca nu sti bine.