| Solomon_Sebastian_2000 a întrebat:

Nu stiu ce anume sa aleg intre Samsung Galaxy A5 si Samsung Galaxy S4, adica stiu specificatiile si am cautat chiar si videoclipuri in care se comparau cele doua telefoane, dar nu am fost convins.
Tinand cont in special de viteza de rulare a jocurilor si a aplicatiilor, pe care ar trebui sa il aleg?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ww8xj8.php

Toate cele bune.

| Solomon_Sebastian_2000 explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult!

| bursuc001 a răspuns (pentru Solomon_Sebastian_2000):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

| nicusor95 a răspuns:

Pai s4, are procesorul mai bun si rezolutia mai buna.