| LarisaDragomir a întrebat:

Nu stiu de ce nu mai pot trimite mesaje.Am mesaje,cartela este activa,am semnal, nu contine adrese web sau caractere ciudate. Dupa ce scriu mesajul zice „se trimite" ca de obicei apoi spune ca mesajul nu se poate trimite.Dau la detalii mesaj si imi zice detaliile obisnuite + `cod eroare :10`.
De ce? Cum pot rezolva?

4 răspunsuri:
| Savu_George_1998 a răspuns:

Du-te cu cartele la ce virma o ai si to face

| plasticsmile a răspuns:

Poate ca persoana cealalta nu are semnal ori poate fi de la telefonul tau inchidel, reaprinde l, dai un ragaz

| LarisaDragomir explică (pentru plasticsmile):

Are si cealalta persoana semnal, am incercat si chestia cu inchisul si reaprinsul si nu merge.Se poate sa fie vreo altfel de defectiune?

| plasticsmile a răspuns (pentru LarisaDragomir):

Posibil sa fie ceva de la cartela, sa se fi ars cel mai bine mergi la un centru de telefonie sa vezi ce iti spun cei de acolo