| AlexAndrei96 a întrebat:

Nu voi sta sa scriu corect pentru ca sunt pe tel. De ce tine asa putin bateria la S5? Adica da..am cam stat toata ziua pe el, dar l.am bagat de 2 ori la incarcat. De la 10 sau 15 la 80 si 10 98. Ce sa fac sa tina mai mult?

Răspuns Câştigător
| OvidiuDrg a răspuns:

1080 x 1920 pixels, 5.1 inches (~432 ppi pixel density)---pe o baterie de 2800 mAh... Si tu mai intrebi de ce se duce asa repede bateria...
Sfat: Reduce luminozitatea,altceva nu prea poti face, aplicatiile pentru reducerea consumului sunt niste prostii, consumand prin rularea lor cat economisesc ele. In orice caz, tot te tine bine fata de un IPHONE.
Asta e, tehnologia cere sacrificii, ia-ti un acumulator extern sa nu mai stai mereu cu el in priza.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu te mai juca, sau asculta muzica atat de mult, inchide aplicatii.este un telefon, are bateria de putere mica.ce vrei de la el? atat duce bateria.

| AlexAndrei96 explică (pentru express11):

Crezi ca dacavroiam un telefon cu baterie extra mare imi mai luam Galaxy?

| express11 a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Treaba ta.