| LolaLOL98 a întrebat:

O parere pentru Samsung Galaxy s4 mini? Cat de performanta este camera? Imi place mult sa fotografiez, imagini artistice si nu numai. Imi puteti da exemple de fotografii facute cu un astfel de telefon?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Demo pentru camera video:
http://www.youtube.com/watch?v=Lb08I7JEKJg
demo pentru camera foto:
http://www.wired.co.uk/reviews/mobile-phones/2013-08/samsung-galaxy-s4-mini
da-i scroll pana la poza/poze
E foarte performant si bun la aplicatii.
Recomand sa-l iei de la eMAG http://bit.ly/1h85O2e daca nu-ti place il poti returna.

| DoarImpreuna a răspuns:

Pai daca ai plăcerea de fotografie cumpără un DSLR nu un telefon. Telefonul va face poze fără pretenţii. Cu un DSLR chiar poţi face artă. Nici un fotograf care face artă nu o face cu mobilul sau tableta. Fotografia adevărată se face cu aparatul foto şi cu multă creativitate si imaginaţie.

E cool un S4 dar dacă vrei să-ţi cultivi pasiunea ia un DSLR fie el şi second si rămâi cu telefonul actual. Nu îţi va părea rău niciodată.

Succes.

| LoveMusic14 a răspuns:

Salut! Si eu ador sa fc poze artistice si cel mai bun telefon pentru asta este Samsung galaxy s4. Pur si simplu ador cum face pozele, chiat ti-l sugerez. Are camera de 8MP la camera are urmatoarele efecte:; Auto, Beauty Face, Best Photo, Continuous Shot, Best Face, Sound & Shot, Rich Tone (HDR), Panorama, Sports and Night. Prinde detaliile foarte bine chiar si de la departare si nu iti mai spun cat de bine le prinde de la departare. Este cel mai bun telefon pentru camera sa. Are o rezolutie foarte mare si chiar imi place. Eu am facut multe poze cu el dar nu merge sa le postez. Oricum e super tare! Toate cele bune si te pup! Funda? Pls!

| LolaLOL98 explică (pentru LoveMusic14):

S4 sau s4 mini? :d