| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

S-ar putea sa vi se para banal, dar imi asum laughing am avut un Samsung Galaxy s6 si m-am plictisit de elasa ca l-am schimbat cu un iPhone 6 plus.de cand am acest telefon parca am un magnet pentru fete (imi dau si eu seama ca nu le duc prea mult capul) întrebarea este.cu ce le influenteaza pe fete un amânat de măr muscat? Am mai multe întâlniri de cand am acest telefon

4 răspunsuri:
| uhegartfea234 a răspuns:

Sa analizam. Fetele sunt inebunite dupa bani. Iphone 6=bani.

PROBLEM SOLVED.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa inteleg ca fetele stau cu tine pentru ca ai Iphone 6, nu cu persoana si sufletul tau.Aha...trist.

| Klandestin a răspuns:

laughing si tu te bagi cu ele aa? laughing alea doar banii au in cap

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Când am ieșit nu mi--a cerut niciodată telefonul laughing