| edyutu a întrebat:

Se merita sa trec de la un LG Optimus G la un Iphone 5?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Cat de diferit este 5 de 5S? Un senzor de amprenta, Dual-Blitz, culoare aurie in gama si un iOS vopsit?

Legat de subiect: dupa specificatii, modelul propus de LG se descurca mai bine. Poti sa arunci o privire aici:
goo.gl/5p8ImY

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În nici un gaz! să nu faci prostia asta să faci schimbare!

| CosminGFX a răspuns:

IPhone 5 nu prea merita. Este o diferenta semnificativa intre 5 si 5S, iar diferenta de bani merita. Optimus G inca se descurca destul de bine, si as recomanda sa iti mai strangi putini banuti sa ajungi sa iti iei 5S-ul pentru a simtii cu adevarat o schimbare.
Android nu iti place?

| edyutu explică (pentru CosminGFX):

Am android de 4 ani si sincer m-am plictisit de el

| edyutu explică (pentru LTAA):

Hmm...deci nu merita schimbarea zici? Ce telefon imi recomanzi fara android?

| LTAA a răspuns (pentru edyutu):

Nokia Lumia?

| edyutu explică (pentru LTAA):

Un lumia 925 ar fi bun?

| LTAA a răspuns (pentru edyutu):

Depinde de cati bani ai.
De prin popor am auzit ca Lumia 520 este foarte bun, calitativ, aratos si fara lag (!), la 500 de lei. Deci 925 ar trebui sa fie perfect (mai putin magazinul de aplicatii saracacios).

| LTAA a răspuns (pentru CosminGFX):

Cat de diferit este 5 de 5S? Un senzor de amprenta, Dual-Blitz, culoare aurie in gama si un iOS vopsit?

Legat de subiect: dupa specificatii, modelul propus de LG se descurca mai bine. Poti sa arunci o privire aici:
goo.gl/5p8ImY