| DenimM a întrebat:

Salut TPU
Sunt fata am 21 de ani si vreau sa-mi fac un abonament la Vodafone pentru un iphone 6s, o sa dau pe loc 880lei si apoi pe luna 200 si ceva de lei.
Problema este ca nu am niciun venit nimic pe numele meu, nu platesc facturi, nimic
Se poate realiza abonamentul daca nu am nimic, adica doar cu buletinul?
Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e credit la banca sa iti ceara venit... e doar un telefon

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, poţi să-ţi faci abonamentul :)

"Ce acte îmi sunt necesare pentru încheierea unui nou contract?

Dacă nu ai un contract:
un act de spaţiu sau permis de conducere;
card bancar sau talon de pensie;
cartea de identitate.

Dacă ai deja un abonament activ pe numele tău:
Cartea de identitate" - SURSA :
https://www.vodafone.ro/......-contract/

Toate cele bune!

| K0sti a răspuns:

Snobism...nu avem venit, dar ne luam 6s! Prostie de telefon...

| DenimM explică (pentru K0sti):

Ma frate, am de unde sa-l platesc, am bani, de unde nu conteaza, intrebarea era alta...dar na, ne apucam sa dam cu parerea peste tot