| Atat98 a întrebat:

sunt pe reteaua Cosmote la abonament si aseara am adormit cu netul pornit pe facebook. Asa aproximativ cat ziceti ca voi plati cost suplimentar. Si cum pot vedea cati Mega am la optiune

Răspuns Câştigător
| Latky a răspuns:

Presupun ca e abonament trimite mesaj la 1515 cu text gol si iti va scrie toate informatiile necesare tie, sau suna la 1234 si vb cu un operator

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu-ti consuma mare lucru chiar daca l-ai lasat deschis, probabil 1mb-2mb,mai mult nu cred, oricum tu verifica soldul.