| Toma12456 a întrebat:

Telefonul meu (un S4) imi arata de cateva zile ca a aparut un update de software. Atunci cand incerc sa il update-ez imi spune ca nu am memorie (mai am 800 MB pe tel si 5.4 GB pe card).Cum as putea rezolva problema?

3 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Salvează contactele si îl resetezi ti-a intrat un virus, am si eu S4.

| Mondo a răspuns:

Ai nevoie de memorie de 1.8GB libera in memoria telefonului. Softul nu se poate instala pe un Card deoarace nu ar avea cum sa mai functioneze. Eliberaza-ti cat de mult poti memoria lui interna. Nu iti va folosi ce-i 2 GB pe care ar trebui sa ii ai liberi pentru actualizare, dar el are nevoie de spatiu de desfasurar e. Fa loc in memoria lui undeva la 1, 5-2 Gb.

| Cosmin_Teaca_1998 a răspuns:

Cred ca trebuie reset, sau in cel mai bun caz sa dai repornire, dar nu cred, probabil ca ori un virus, ori o eroare de moment impiedica actualizarea.