| Scurtu_Catalin_1969 a întrebat:

telefonul nu imi m-ai recunoaste cartela sim (Nokia 3110) iar alte cartele le recunoaste, mai exact introduc cartela il pornesc si imi apare,, introduceti cartela,,.Se poate face ceva sau trebuie sa merg sa-mi dea alata cartela? Chestia esta ca am toate nr pe ea.Multumesc

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Mergi la un un service GSM sau Orange/Vodafone/Cosmote pentru a-ti recupera nr. de telefon.Asta poate sa dureze ceva si costa.Cat? Depinde de service(dotarile pe care le au/tarife).Nu garantez recuperarea numerelor dar in general(90%)se poate daca cartela nu e deteriorata fizic.O sa-ti dea acelasi numar de telefon cu o cartele noua.

1 răspuns:
| IFlorin97 a răspuns:

Daca cartela a expirat nu o mai recunoaste.