| LeEu a întrebat:

Am un LG L3 versiunea Android 2.3.6 si vreau sa-i fac un Update de Android adica la 2.3.7 cum pot sa fac? De mai multe telefonul a vrut sa faca acest Update dar nu aveam memorie suficienta.Cum pot sa fac? Funda si Vot!

2 răspunsuri:
| demonangel24 a răspuns:

Si eu am tot LG l3 tot cu 2.3.6 si vreau sa fac 2.3.7 dar mie imi zice eroare memorie insuficienta. Nici eu nu stiu ce sa fac dar am putea incerca sa ii facem update la calculator. Eu asa m-am gandit sa fac. laughing

Răspuns utilizator avertizat