| Lazar_Alin_1990 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti de ce se vede la telefonul meu cand pozez la departare se vede aburit si la apropiere se vede perfect? Daca raspundeti sa imi spuneti toti pasii pe rand va rog! Daca va ajuta camera mea este de 8 Mp

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu conteaza camera, conteaza focalizarea. La orice camera, la distante mari se vede putin in ceata (neclar). Intra in setarile camerei si vezi daca focalizarea este pe automat. Daca nu, o treci pe automat.

| erichlemny a răspuns:

Am si eu asa.e o poblema cu focalizarea lui

| Lazar_Alin_1990 explică (pentru horia2012):

Imi era pe automat si tot este ceata dar inainte cand l-am luat mergeam bine si de la departare camera