| Ardei87 a întrebat:

Vara trecuta mi-a fost cumparat un Galaxy S5 din Italia si trimis in Romania. Telefonul merge fara probleme si pe retea si la internet nu am avut probleme. Eu astept de ceva timp update-ul la Android 5.0 si am inteles ca astazi cica s-ar fi dat la Orange Romania drumul la update. Telefonul meu inca nu gaseste noua actualizare. Oare o fi din cauza ca e cumparat din Italia? Ca e din alta retea sau cum? Funda cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a verifica disponibilitatea noului update, iti recomandam sa conectezi telefonul la un PC pe care ai instalat programul Samsung Kies 3.

O zi buna,
Orange Helper

| Ardei87 explică (pentru OrangeHelper):

L-am conectam, dar nu imi apare nicio versiune disponibila. Trebuie sa caut eu pe undeva sau imi apare singur update-ul?