| ClaudiuDovletiu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung star 3 s5220 si am auzit ca au o problema: la ora 00:00 suna o alarma care nu poate fi inchisa. E adevarat? As dori mai multe detalii despre aparat de la cine l-a achzitionat deja: pareri in special. DAU FUNDA! MULTUMESC ANTICIPAT.

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Hm... o prietena mi-a spus si mie asta. Are si ea S Star 3 si dupa ce l-a luat cam la o saptamana a inceput sa faca figura...
Dup reparat o luna era ok... dupa iar a inceput.

Acum fie e defect al telefonului, fie vreau virus pe care l-a luat de pe nicaieri (schimb de poze/fisiere/documente cu PC-ul; jocuri etc.)

| ClaudiuDovletiu explică (pentru zuzualina):

Te rog mai intreab-o pe prietena ta daca a mai intampinat si alte probleme in afara de asta. Si cam cat tine bateria?

5 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Am auzit si eu de chestia asta cu alarma, sa fie oare adevarat?

| bcalex96 a răspuns:

Nu are astfel de bug, suna doar alarmele pe care le pui tu, stiu sigur.

| AdeElLl a răspuns:

Nasol atuncilaughing

| ClaudiuDovletiu explică:

Aha, am inteles care e treaba cu el. Voi ce imi recomandati sa imi cumpar avand in vedere ca am un buget pana in 400 de ron?