| mikyduta a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul'. telefonul esste un Samsung gt-s5220 si de fecare daca cand cineva ma suna telefonul se restarteaza singur. stie cineva care este problema? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

*2767*3855#
Acelasi lucru ce a zis si "ribe", poate nu sti cum sa ii dai sa revina la setarile din fabrica. happy

| ribe a răspuns:

Cu siguranta este o eroare software. Poti incerca revenirea la setarile din fabrica (vei pierde toate datele, dar poti sa faci un backup inainte