| mihaibratu2000 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un telefon, insa sunt indecis cand vine vobra de coomponente.Nu ma pot decide intre Samsung galaxy A51 sau Samsung galaxy S10e.Va rog sa ma ajutati, dau funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

S10e. Toata seria S e superioara seriei A, asa au fost gandite de Samsung, chiar daca la specificații sunt similare.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Altă marcă nu cunoști?

| darrio2007 a răspuns (pentru gelu1970):

Aifon. Ha, ha!

| Ineys a răspuns:

S10e clar dintre alea doua.
Gama S de la Samsung > orice alta gama de la Samsung. Deci clar S > A.

| cfrtobias a răspuns:

Eu am s10e da poate astepti un pic si cumperi s10 lite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă tigăile astea de Samsung și cumpără Huawei sau xiaomi.

| iwefgOficiall a răspuns:

Nu merita sa dai atatia bani pe un telefon an ziua de azi cand apar unu dupa altul ca pe banda rulanta eu iti recomand totusi un Huawei nova 5t este echipat cu un procesor kirin 980 varf de gama si nu costa nici mult!
sau daca preferi mai ieftin redmi note 8 pro!