| ttyes a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon Samsung galaxy mini 2 dar parintii mei tocmai au renovat casa si spun ca nu au bani.Cum sa-i fac sa mi cumpere? Sau cum sa-i fac sa-mi cumpere unul de la 1000 de lei in sus? De black friday?

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Asteapta sa faca rost de bani. Daca nu au bani, nu ii bate la cap prea tare pentru ca s-ar putea sa nu primesti nimic.

Galaxy mini 2 este un telefon foarte bun, mai ales pentru pretul lui. S-a vandut foarte bine si dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/109Lc1x se aud numai vorbe bune despre el.

| Ionescu_Baetica_Petre_1999 a răspuns:

Eu am Mini 2 si sunt multumit de el. Merge nfs shift, gta 3