| Rafael2322 a întrebat:

vreau sa mi iau un iphone X si am auzit ca se ard pixeli repede sau ca se ingalbeneste egranul sau cv de genu, este adevarat? Sau daca imi iau iphone XS tot la fel va face daca e adevarat? Va rog sa ma ajutati ca am nevoie urgenta de un telefon nou...

1 răspuns:
| 20Hertz a răspuns:

Incearca sa vezi pe Youtube despre treaba asta cu pixeli arsi. Parerea mea e ca nu merita sa iei telefon asa scump. Ai auzit de oneplus 6t? Sunt telefoane foarte bune, si la un pret corect