| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU, vreau sa stiu si eu daca eu am abonament in Romania si cartela de la Digi (platesc abonament lunar ) eu DACA sunt in alta tara si folosesc date mobile imi va creste la facutra? (Ma refer doar la consumul de date mobile DACA imi afecteaza Plata la factura ) un raspuns rapid si bun = funda

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca esti in o tara din Europa ai un numar de mb inclusi in roaming. Trebuie sunat la ei pentru numarul exact.

Răspuns utilizator avertizat
| Caro34 a răspuns:

Daca mai vii din cand in cand prin tara si te loghezi in retea, atunci vei folosi resursele care le ai in tara pe abonament insa abonamentul trebuie sa aiba resurse internationale si nu vei plati nimic. Daca nu mai vii, atunci iti va face cost suplimentar! Numai bine!