| Hagi_Stely_1984 a întrebat:

Vreau si eu sa aflu, o aplicatie pentru iphone, care te poti conecta la alte dispozitive, de exemplu, la televizor, si sa poti sa.l stingi, sau dai sound mai incet/tare...
Funda!

3 răspunsuri:
| VeveAnn a răspuns:

Pffff...gasesti pe google play dar nu functioneaza.Nu prea sunt aplicatii de acest tip care sa functioneze.Eu am Samsung galaxy s4 si am aceasta functie din telefon.Nu cred ca o sa gasesti

| anonim66231 a răspuns (pentru VeveAnn):

Ce google Play mă? A specificat ca are iPhone deci are ca sistem de operare IOS, daca nu știți la ce mai vorbiți, dmn...

| mont a răspuns:

Doar teamwiever insa doar pentru device-uri smart.