| x2gk9r a întrebat:

Salut.un sfat se poate
Am dat din greseala resetare a doua oara la tel si mi s-a blocat pe tiktok de doua ori azi cand am intrat si am reinstalat, dupa o resetare dureaza ceva timp pana ce se obisnuieste telefonul la setarile respective?

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

E posibil ce spui tu, dar depinde și de cât de vechi e telefonul, dacă are android la zi și sa ai net bun, se poate bloca și din cauza la net slab, orice aplicație, eu de ex am S23 Ultra și câteodată unele aplicații merg execrabil pe wireless full semnal în casă iar dacă trec pe date mobile merge perfect, deci trebuie mai multe chestii luate în considerare.