| 0NewLife a întrebat:

De aproape o saptamana mi-am luat un Samsung galaxy s4. Mi-am facut update prin OTA la android 4.4.2 si nu sunt multumit deloc. Mmerge mai greu, aplicatiile se incarca mai greu, netul se imcarca mai greu, si parca nici jocurile nu mai merg asa ca inainte( de partea cu jocurile nu sunt sigur). Aveti vreo rezolvare? Va rog, urgent!

11 răspunsuri:
| UndeadEnigma a răspuns:

Pai odata ce ai actualizat, adio. Inainte de actualizare trebuia sa ii faci un back-up din recovery mode.

| 0NewLife explică (pentru UndeadEnigma):

Android 4.4.3 cand va aparea?

| UndeadEnigma a răspuns:

Se lucreaza la el. Insa nu stiu ce sa zic daca sa actualizezi la el sau nu. S-ar putea sa ai lag mai mult. Eu zic sa citesti inainte de actualizari.

| 0NewLife explică (pentru UndeadEnigma):

Pai si ce propui sa fac cu telefonul?

| 0NewLife explică (pentru UndeadEnigma):

Vrei sa spui ca m-am c*c** pe el si nu mai exista nicio solutie?

| UndeadEnigma a răspuns (pentru 0NewLife):

Ia sa incerci un reset si sa vezi apoi.

| 0NewLife explică (pentru UndeadEnigma):

Am facut 2 reseturi la dist de 2 zile si acelasi rezultat.

| UndeadEnigma a răspuns (pentru 0NewLife):

Sincer, la pretul pe cara l-ai dat pe asta, iti cumparai un Nexus 5, te scoteai mai ieftin si era mai bun, fara erori.

| 0NewLife explică (pentru UndeadEnigma):

Nu imi place androidul ala "curat".

| 0NewLife explică (pentru UndeadEnigma):

Ma, deci tu vrei sa zici ca si daca fac update la android 5.6.4 ( daca va aparea) telefonul va avea lag pana la sfarsitul vietii? Ca mi se pare cam fara sens ca nu cred ca sunt singurul care nu a facut acel back-up, adica personal cred ca in viitor aceasta provlema cu lagul se va rezolva. Tu ce crezi?

| UndeadEnigma a răspuns (pentru 0NewLife):

E posibil ca Samsung sa il rezolve, dar mai trebuie sa rezisti cu lag-ul ala.