| bestia69k20 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi achizitionez un telefon, nou, insa din pacate de buget(sunt prost si le sparg).M-am gandit initial la un A51(am vazut recenzii destul de ok). Pretentii nu am, eu ce mai intru pe Facebook, insta si yt(nici pe ala vechi nu m-am jucat ca nu m-a pasionat niciodata) dar totusi nici nu mi-as lua un telefon de 800 de lei si peste un an sa se blocheze continuu.Voi ce telefon sugerati? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| nyoentox2002 a răspuns:

Stiu telefoane mai bune decat A51:
Xiaomi Redmi 8T care este 1000 lei, are 128 Gb memorie internă, 6 Gb de ram

Altul este Huawei P40 lite, daca vrei sa il cauti, pune-l pe compari si o sa vezi că cel mai ieftin o să fie 900 lei si are tot 128 Gb memorie internă cu 6Gb de ram.
Gasesti telefoane destul de bune sub 1000 lei!

2 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Îți recomand firma Xiaomi, ei au cele mai bune telefoane la preț destul de avantajos cu componente destul de ok.

| nyoentox2002 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Am vrut sa zic Xiaomi redmi 8 Pro, m-am incurcat