| AlleAllexandra1 a întrebat:

Vreau sa-mi iau iPhone. Dar am de ales intre iPhone 4s sau iPhone 5. Care mi-l recomandati?

Răspuns Câştigător
| Irinna_Lola_1997 a răspuns:

Iphone 5. Funda?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e logic ca 5? ca de aia e un model superioar sa fie mai bun decat cel anterior

| AlexL28 a răspuns:

Sa ti minte ca daca vrei jocuri e posibil sa nu mearga perfect pe 4s toate, iar pe 5 experienta de gaming oricum nu e buna chiar daca ar merge toate jocurile, ideea e ca iphone e un telefon gandit pentru functionalitate, iti recomand oricare, daca esti fan adevarat Iphone ia un 4S, fiind ultimul proiectat de Steve Jobs e special dupa parerea mea

| xXAlphaXx a răspuns:

Nici unul...Ia-ti mai bine un Sony sau LG

| StefanPetru a răspuns:

Daca nu se pune problema de buget, clar iPhone 5 e mai bun. Dar dupa parerea mea iPhonul este total la pamant. Cei de la Samsung au scos Note 3 cu 4 luni inainte de iPhone 5 si totusi Note 3 este de 3 ori mai bun ce iPhone... si nu doar Note 3 majoritatea telefononelor din seria Samsung galaxy S si Galaxy Note...
Sa nu mai spunem de telefoanele LG sau Sony care sunt destul de bune si se apropie de performanta celor de la Samsung. Parerea mea este ca iPhonul este un telefon supra estimat si nu merita nici macar jumatate din pretul lui.

| AlexL28 a răspuns (pentru StefanPetru):

Samsung fac performanta? Cred ca ai ramas in trecut, de cand a inceput era smartphonurilor in 2007 cand Steve Jobs a lansat Apple Iphone, Samsung a copiat Apple si a bagat milioane in publicitate sa isi vanda plasticurile, acum, daca Note 4 nu vine cu nimic revolutionar, Samsung cade, Lg lanseaza G3 martea viitoare, pe 27 mai si eu cred ca acela va fi cel mai bun telefon al anului.

| RaduGavrila02 a răspuns:

IPhone 4s este cam mic. iPhone 5 e mai mare si mai puternic dar e mai scump. Daca ai bani de iPhone 5 ia-ti-l.

Sper ca te-am ajutat!
Bafta!