| MelindaVictoria a întrebat:

Vreau sa-mi iau Samsung S3. Ce parere aveti despre el?
( camera, android, aplicatii)

Răspuns Câştigător
| RebecCa11 a răspuns:

Eu am S3 mini, si este foarte bun, bateria tin mult desii ascult muzica, scriu mesaje si vorbesc la el foarte mult. Camera face poze super bine, si clare ca asta-i cel mai important. Eu am ales mini deoarece este mai micut si mi se pare mai "finut". Nu am probleme cu androidul, internetul merge foarte bine, si jocurile merg fara probleme. Are memoria buna. Am uitat sa precizez ca si camera din fata face poze bune. Eu ti-l recomand. kiss

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AmD a răspuns:

Eu detin un S 3 mini care isi merita toti banii!
Toch-ul merge excelent, camera face poze clare ( voresc si de cea de pe fata), dar bateria cam lasa de dorit, fiind nevoita sa-l incarc in fiecare seara. Aplicatiile merg grozav, avand si memorie suficienta!happy
La fel cu a spus si RebicCs2511, am ales un model mini, fiind mai "Finut", "Dragut" pentru fete!

Sper ca te-am ajutat!

| mariaxmaria a răspuns:

Buna!
Samsung S3, e bun si isi merita toti banii!
Adica, Toch-ul merge excelent, camera face poze clare, bateria tine destul de mult, si ruleaza multe jocuri.

| LoveisLouder44 a răspuns:

I-ati daca iti place. Dar mai bine i-ati un Samsung Galaxy S5. Nu S3. Nu prea e bun. Eu am S5 acum. Am avut si eu S3. Crede-ma. S5 este mult mai bun decat S3. Intr-un an mi s-a stricat S3. Iar S5 l-am luat acum 2 ani. E foarte bun! Iti recomand Samsung Galaxy S5 happy. Funda? ♥

| AissataElena a răspuns:

Si eu vreau sa-mi i-au s3, este foarte bun deja toata lumea are s3 si am auzit numai pareri bune despre el! :*