| Dodoc_Alex_1993 a întrebat:

Acum de 3 zile mi-am achizitionat un Samsung galaxy s6 si surpriza cea mai mare care am avuto la el este faptul ca ii tine baterie considerabil de putin in aproximativ o ora. s-a descarcat 20% cu utilizare normala. nu in exces. oare este in regula sau ar fi cazul sa-l duc la garantie? Pareri? happy

2 răspunsuri:
| MarcoMC123 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il stingi si la il lasi la incarcat peste noapte. Daca acest lucru nu da rezultate ar trebui sa te duci pana la un GSM.

| Dodoc_Alex_1993 explică (pentru MarcoMC123):

L-am incarcat de 3 ori dar o singura data inchis si atunci doar vre.o 2 ore lasat il voi lasa sa vad daca nu il voi duce la garantie, nu cred ca as ajunge la un G S M fiindca licuiesc in Germania laughing, mersi de sfat!