| Iamnitchi_Mihai_1987 a întrebat:

Salutare,am cumparat acum o luna de pe ema.ro un Samsung j7 din 2017, ieri pe la jumătatea zilei a mers fara probleme, la un moment dat m-a sunat cineva dau sa raspund s-a inchis deodată ecranul si incepe sa vibreze se aprinde ecranul se închide si tot asa...ce poate fi? dau funda...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu vezi bine, asa-i?
Scrie clar ema.ro!

PS Abtine-te sa mai faci pe avocatul altuia, sau sa te bagi in polemici cu alti useri, macar din bun simt, daca-l ai.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ai luat o mare pacaleala cu telefonul, cumparat de pe un site fantoma.
Pentru ca "ema.ro" nu este exista... http://www. ema.ro/

| Derkes a răspuns (pentru Violleta2022):

De fapt, a scris : emag.ro dar din greseala nu a mai pus,, g'' la sfarsit. happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Derkes):

De fapt, a scris "ema.ro" daca te uiti mai bine.
Fara "g" a iesit un alt website.

| Derkes a răspuns (pentru Violleta2022):

Cati ani ai? Ai mai mult de 10 ani? Cum sa nu iti dai seama ca a scris emag.ro -_-. A omis omul sa mai puna un,, g'' din greseala la sfarsit. Nu mai raspunde la intrebarile din aceasta categorie, induci oamenii in eroare.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Derkes):

Tu nu vezi bine, asa-i?
Scrie clar ema.ro!

PS Abtine-te sa mai faci pe avocatul altuia, sau sa te bagi in polemici cu alti useri, macar din bun simt, daca-l ai.

| iDarkness a răspuns:

Salut, iti sugerez sa ii dai un factory reset din bootloader (butoanele de volum) sau folosind ADB Shell cu cmd.exe. Daca nici una dintre cele doua metode nu functioneaza atunci cel mai probabil este vorba de o problema hardware si trebuie trimis la garantie/GSM. Astept un reply sa-mi spui daca te-am ajutat sau nu, bafta.

| Robert150103 a răspuns:

Incearca ADB sau factory reset din recovery. La ADB gasesti tutoriale si conenzile becesare pe net

| Iamnitchi_Mihai_1987 explică:

Emag.ro am vrut să scriu.greseala e omenească. Daca ma puteti ajuta bine daca nu vedeti~vă de treaba