| AntonCosmin a întrebat:

Am cumparat de la cineva un Samsung galaxy s3 nou-nout.Cand il deschid imi apare sigla de la s3 si dupa aceea orange.Cred ca l-a luat la abonament.Se vede super bine, camera foto face poze super si nu se intrerupe. Odata mi-a umblat tot unu care are s3 si mi-a spus ca e replica.Cica are software fake si placa de baza e mica si nu se va misca bine.Eu nu am patit nici o problema iar telefonul arata exact ca un s3.Se poate sa fie fake sau face ala misto d mine?

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Tu ai zis urmatoarele :"Cand il deschid imi apare sigla de la s3 si dupa aceea Orange", din asta rezulta originalitatea telefonului! Nu este fake, este 100% original telefonul odata ce apare sigla Orange iti dai seama ca este cumparat la abonament original! Persoana respectiva a facut "misto" de tine, nu lua pe oricine in seama care spune "baliverne" pentru ca ei se dau mari ca stiu dar se "prostesc" prin a duce lumea in eroare. Sper ca ai inteles ca este original telefonul, nu-ti face griji, este un telefon super. Numai bine!

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Nu cred o fi zis asa sa se de-a mare stiutor, nu are de unde sa stie toate astea mai ales ca tie ti-a functionat foarte bine, daca scrie Samsung pe el nu e replica findca producatooori de replici nu pun numele firmei adevarate ci pun sansung sau samzung daca e