| Colonelul007 a întrebat:

Salutare,

Am dat resetare din fabrica la telefon și din neatenție în loc sa dau RESTABILIRE DATE am dat backup date. Cum pot face sa am acces la penultimul back-up deoarece acum si-a făcut back-up gol aș putea spune. Mulțumesc mult

1 răspuns:
| andreidmbm a răspuns:

Salutare,

Backup-urile le gasesti in Google Drive -> folderul Back-ups. Dai click pe back-up-ul dorit si ii dai Restabilire/Restore.

Daca nu gasesti back-up-ul dorit, inseamna ca actualul back-up a sters back-up-ul anterior. Dar s-ar putea sa ai noroc.