| jon987654321 a întrebat:

Salutare..Am gasit un iphone 6 gold 64gb liber de retea, telefonul arata foarte bine merge foarte bine usor...doar in partea de jos dreapta este putin crapat, nu afecteaza cu nimic si nici nu se observa tare. Singura problema ar fi ca bateria tine doar 8, 9 ore, motivul nu il stiu, din ce am cautat ori ar fi bateria, ori cica de la cazatura sa se fi defectat o piesa si nu mai duce curent destul...pretul este foarte tentant am fost de 2 ori sa il vad si chiar stau pe ganduri foarte mari sa il iau, este doar 1250lei.Ce parere aveti? Ce ar putea cauza asta? Eu zic ca merita banoi fiind de 64gb si gold dar ca faza cu bateria chiar nu stiu ce parere aveti ce ar putea fi grav? Mersi.

Răspuns Câştigător
| floryn1993 a răspuns:

Varianta : 1 - Incerc sa gasesc proprietarul si sa il inapoiez
2- Pretul este unul bun, dat fiind faptul ca l-ai gasit nu dai bani dar poti lua bani. Dupa mine varianta 1 incercam. O Noapte Buna

| jon987654321 explică (pentru floryn1993):

Da m-am expirmat gresit am gasit de vanzare...varianta 3?

| floryn1993 a răspuns (pentru jon987654321):

Minunat

3 răspunsuri:
| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Eu zic ca pentru banii aceea chiar merita dar ai grija sa nu fie fake pentru ca parca suna prea bine pretul acesta chiar si la mana a doua. Funda?