| vip2008cool a întrebat:

Am o intrebare la voi, am un Samsung Galaxy S3 Neo si de ceva vreme am observat ca display-ul in totalitate are o tenta galbuie.Tin sa precizez ca nu am scapat telefonul,nu a luat apa, nu l am bruscat.As vrea sa stiu din ce cauza se poate intampla asta si daca afecteaza functionalitatea telefonului.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Lindoro a răspuns:

Da-i o resetare generala. Daca tot nu functioneaza, du-l la service

| vip2008cool explică (pentru Lindoro):

Telefonul merge perfect, atat ca are acea tenta.I am dat si tot asa apare, dar foarte slab.

| Lindoro a răspuns (pentru vip2008cool):

Schimba-i tema poate o sa revina la normal.

| vip2008cool explică (pentru Lindoro):

Am observat o chestie, dupa ce i am dat resetare generala, il las in standby si dupa sa zicem o jumatate de ora il pornesc, are acea tenta galbuie, iar dupa cateva secunde isi revine la normal.

| Lindoro a răspuns (pentru vip2008cool):

Instaleaza-i un antivirus.Pe alta tema tot asa se vede? Daca da, Du-l la un service.