| Nelutzu222 a întrebat:

Salutare. Am o mica intrebare legata de telefonul meu s3 mini. Azi ascultam linistit radio in casti si dintr-o data s-o intrerupt de nu s-o mai auzit nimic. Credeam ca ma suna cineva sau ca am apasat eu de s-o oprit radio. Acuma daca bag castile si dau la maxim se audee dar foarte foarte incet, trebuie sa stai atent sa auzi. Am pus si alte casti si tot asa face. Din ce cauza?

1 răspuns:
| notefree a răspuns:

Daca face asa si cu alte casti probabil jack-ul audio nu mai funcționează corect