| R0BERTT a întrebat:

Salutare, am si eu o curiozitate, am un prieten pe care il sun la telefon, imi suna in ureche de 3-4 ori apoi zice ca e numar format incorect sau ceva de genul, l-am intrebat si mi-a zis ca e nu stiu ce cod bagat in telefon /sim ceva de genul, dar nu mai stie nici el, are idee cineva?

2 răspunsuri:
| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a răspuns:

S-ar putea sa mai aibe cineva acelasi numar ca si vecina mea. am sunat dar mi-a raspuns altcineva iar de fiecare data cand sun ori este vecina ori este acel altcineva